2018 Wednesday 2

Powered by:
Wononwon.com
Competitor Pl W D L GF GA GD +/- Pts
Glamour Boys 19 17 2 0 176 62 114 0 53
Evolution 19 17 1 1 217 65 152 0 52
Randpark OG 19 14 1 4 201 125 76 0 43
Imperial Impingis 19 12 1 6 164 86 78 0 37
Untouchables 18 12 1 5 166 105 61 0 37
Advancenet 19 11 2 6 133 84 49 0 35
Ziggy Ziggy 19 11 2 6 128 110 18 0 35
FC. Banterlona 19 11 1 7 156 129 27 0 34
Crawford Coaches 19 11 1 7 141 125 16 0 34
Young Boys 19 10 2 7 167 132 35 0 32
Team FSU 19 7 0 12 155 168 -13 0 21
Hoistaz 19 7 0 12 118 147 -29 0 21
Tea & Busquets 19 7 0 12 109 155 -46 0 21
One 2 19 7 0 12 100 169 -69 0 21
FC Zelaas 19 6 0 13 133 168 -35 0 18
Balotelitubbies 19 5 1 13 115 163 -48 0 16
Who We Playing 19 5 1 13 77 133 -56 0 16
Almestars 19 5 1 13 84 166 -82 0 16
Balcony Boys 19 3 1 15 88 192 -104 0 10
TPAS 18 2 0 16 42 186 -144 0 6
Round 1 - Wed, 06 Jun 2018
Crawford Coaches (10) vs (0) Almestars 18:30
Young Boys (10) vs (0) TPAS 18:30
Randpark OG (11) vs (11) Ziggy Ziggy 19:15
Advancenet (10) vs (4) Balcony Boys 19:15
Balotelitubbies (4) vs (9) Imperial Impingis 20:00
One 2 (12) vs (9) Team FSU 20:00
Untouchables (11) vs (5) Hoistaz 20:45
Glamour Boys (9) vs (3) Who We Playing 20:45
FC Zelaas (5) vs (20) Tea & Busquets 21:30
Evolution (8) vs (6) FC. Banterlona 21:30
Round 2 - Wed, 13 Jun 2018
Balotelitubbies (2) vs (10) Advancenet 18:30
Randpark OG (14) vs (3) Young Boys 18:30
Ziggy Ziggy (10) vs (0) Tea & Busquets 19:15
Almestars (7) vs (7) Who We Playing 19:15
FC. Banterlona (10) vs (0) TPAS 20:00
Untouchables (0) vs (10) Glamour Boys 20:00
FC Zelaas (10) vs (5) Balcony Boys 20:45
Crawford Coaches (9) vs (7) One 2 20:45
Imperial Impingis (10) vs (0) Hoistaz 21:30
Evolution (19) vs (1) Team FSU 21:30
Round 3 - Wed, 20 Jun 2018
Almestars (6) vs (4) Balcony Boys 18:30
Crawford Coaches (6) vs (3) Young Boys 18:30
Hoistaz (10) vs (0) Tea & Busquets 19:15
Evolution (5) vs (2) Advancenet 19:15
FC. Banterlona (8) vs (4) Team FSU 20:00
FC Zelaas (7) vs (10) One 2 20:00
Imperial Impingis (10) vs (0) TPAS 20:45
Randpark OG (14) vs (7) Untouchables 20:45
Ziggy Ziggy (5) vs (3) Who We Playing 21:30
Balotelitubbies (10) vs (13) Glamour Boys 21:30
Round 4 - Wed, 27 Jun 2018
Imperial Impingis (4) vs (5) Advancenet 18:30
Almestars (5) vs (12) Young Boys 18:30
Who We Playing (0) vs (10) Balcony Boys 19:15
Evolution (5) vs (6) Randpark OG 19:15
Hoistaz (8) vs (11) Team FSU 20:00
FC. Banterlona (5) vs (10) Glamour Boys 20:00
Ziggy Ziggy (10) vs (0) One 2 20:45
Crawford Coaches (10) vs (5) Balotelitubbies 20:45
TPAS (0) vs (10) Tea & Busquets 21:30
FC Zelaas (10) vs (0) Untouchables 21:30
Round 5 - Wed, 04 Jul 2018
Ziggy Ziggy (0) vs (10) Young Boys 18:30
Almestars (0) vs (10) Untouchables 18:30
Hoistaz (6) vs (11) Advancenet 19:15
FC Zelaas (8) vs (7) Balotelitubbies 19:15
Balcony Boys (0) vs (10) Tea & Busquets 20:00
Who We Playing (10) vs (0) One 2 20:00
TPAS (0) vs (10) Team FSU 20:45
FC. Banterlona (6) vs (21) Randpark OG 20:45
Imperial Impingis (7) vs (7) Glamour Boys 21:30
Evolution (10) vs (0) Crawford Coaches 21:30
Round 6 - Wed, 11 Jul 2018
Young Boys (8) vs (2) Hoistaz 18:30
Team FSU (12) vs (0) Balcony Boys 18:30
Randpark OG (10) vs (0) Almestars 19:15
Advancenet (10) vs (0) Who We Playing 19:15
Balotelitubbies (10) vs (0) FC. Banterlona 20:00
Untouchables (12) vs (11) Imperial Impingis 20:00
Crawford Coaches (13) vs (2) FC Zelaas 20:45
Glamour Boys (10) vs (0) Ziggy Ziggy 20:45
Evolution (10) vs (0) Tea & Busquets 21:30
One 2 (0) vs (10) TPAS 21:30
Round 7 - Wed, 18 Jul 2018
Young Boys (6) vs (11) Evolution 18:30
Team FSU (11) vs (12) Almestars 18:30
Advancenet (9) vs (3) FC Zelaas 19:15
Who We Playing (0) vs (10) Hoistaz 19:15
Randpark OG (10) vs (7) Tea & Busquets 20:00
Glamour Boys (10) vs (3) Crawford Coaches 20:00
Untouchables (20) vs (0) Balotelitubbies 20:45
TPAS (0) vs (10) Ziggy Ziggy 20:45
One 2 (0) vs (10) FC. Banterlona 21:30
Balcony Boys (2) vs (15) Imperial Impingis 21:30
Round 8 - Wed, 25 Jul 2018
Glamour Boys (15) vs (8) Almestars 18:30
Young Boys (7) vs (10) Imperial Impingis 18:30
Advancenet (5) vs (10) Ziggy Ziggy 19:15
Balcony Boys (13) vs (6) TPAS 19:15
Crawford Coaches (7) vs (15) Tea & Busquets 20:00
Randpark OG (9) vs (2) FC Zelaas 20:00
Balotelitubbies (0) vs (13) Evolution 20:45
Untouchables (13) vs (8) FC. Banterlona 20:45
One 2 (0) vs (10) Hoistaz 21:30
Team FSU (10) vs (0) Who We Playing 21:30
Round 9 - Wed, 01 Aug 2018
Young Boys (11) vs (11) Balotelitubbies 18:30
TPAS (5) vs (11) Almestars 18:30
Advancenet (6) vs (6) Crawford Coaches 19:15
Team FSU (12) vs (7) FC Zelaas 19:15
Untouchables (16) vs (7) Tea & Busquets 20:00
Balcony Boys (8) vs (10) FC. Banterlona 20:00
Glamour Boys (10) vs (6) Randpark OG 20:45
Hoistaz (2) vs (9) Ziggy Ziggy 20:45
One 2 (10) vs (13) Evolution 21:30
Who We Playing (0) vs (10) Imperial Impingis 21:30
Round 10 - Wed, 08 Aug 2018
Young Boys (14) vs (20) FC. Banterlona 18:30
Advancenet (9) vs (5) Almestars 18:30
One 2 (8) vs (7) Imperial Impingis 19:15
Balcony Boys (12) vs (6) Hoistaz 19:15
Untouchables (3) vs (9) Evolution 20:00
Team FSU (10) vs (0) Ziggy Ziggy 20:00
Balotelitubbies (10) vs (0) Tea & Busquets 20:45
Glamour Boys (9) vs (5) FC Zelaas 20:45
Randpark OG (0) vs (10) Crawford Coaches 21:30
TPAS (1) vs (10) Who We Playing 21:30
Round 11 - Wed, 15 Aug 2018
Young Boys (9) vs (13) Untouchables 18:30
Hoistaz (6) vs (11) Almestars 18:30
Glamour Boys (8) vs (5) Tea & Busquets 19:15
Ziggy Ziggy (0) vs (10) Imperial Impingis 19:15
Advancenet (5) vs (7) Randpark OG 20:00
Who We Playing (4) vs (6) FC. Banterlona 20:00
One 2 (6) vs (5) Balotelitubbies 20:45
TPAS (0) vs (10) FC Zelaas 20:45
Team FSU (6) vs (15) Crawford Coaches 21:30
Balcony Boys (3) vs (17) Evolution 21:30
Round 12 - Wed, 22 Aug 2018
Almestars (7) vs (12) Ziggy Ziggy 18:30
Glamour Boys (6) vs (4) Young Boys 18:30
Crawford Coaches (10) vs (3) Balcony Boys 19:15
Untouchables (9) vs (3) Advancenet 19:15
Evolution (19) vs (1) TPAS 20:00
Balotelitubbies (8) vs (7) Team FSU 20:00
FC Zelaas (7) vs (10) Who We Playing 20:45
Randpark OG (24) vs (10) One 2 20:45
Imperial Impingis (10) vs (0) Tea & Busquets 21:30
FC. Banterlona (10) vs (0) Hoistaz 21:30
Round 13 - Wed, 29 Aug 2018
Young Boys (10) vs (0) Tea & Busquets 18:30
Imperial Impingis (10) vs (0) Almestars 18:30
Advancenet (2) vs (10) Glamour Boys 19:15
Hoistaz (11) vs (6) FC Zelaas 19:15
TPAS (1) vs (13) Crawford Coaches 20:00
Who We Playing (6) vs (13) Evolution 20:00
Team FSU (13) vs (7) Randpark OG 20:45
Ziggy Ziggy (9) vs (6) FC. Banterlona 20:45
One 2 (10) vs (0) Untouchables 21:30
Balcony Boys (0) vs (10) Balotelitubbies 21:30
Round 14 - Wed, 05 Sep 2018
Almestars (10) vs (0) Tea & Busquets 18:30
Young Boys (7) vs (5) Advancenet 18:30
FC. Banterlona (11) vs (5) Imperial Impingis 19:15
Glamour Boys (10) vs (0) One 2 19:15
Crawford Coaches (5) vs (4) Who We Playing 20:00
Balotelitubbies (6) vs (12) TPAS 20:00
Evolution (16) vs (0) Hoistaz 20:45
Randpark OG (15) vs (4) Balcony Boys 20:45
FC Zelaas (10) vs (0) Ziggy Ziggy 21:30
Untouchables (17) vs (8) Team FSU 21:30
Round 15 - Wed, 12 Sep 2018
One 2 (0) vs (10) Young Boys 18:30
Almestars (2) vs (5) FC. Banterlona 18:30
Advancenet (10) vs (0) Tea & Busquets 19:15
TPAS (6) vs (14) Randpark OG 19:15
Ziggy Ziggy (11) vs (13) Evolution 20:00
Imperial Impingis (13) vs (6) FC Zelaas 20:00
Balcony Boys (0) vs (10) Untouchables 20:45
Who We Playing (10) vs (0) Balotelitubbies 20:45
Team FSU (0) vs (10) Glamour Boys 21:30
Hoistaz (11) vs (5) Crawford Coaches 21:30
Round 16 - Wed, 19 Sep 2018
FC Zelaas (10) vs (0) Almestars 18:30
Young Boys (11) vs (8) Team FSU 18:30
FC. Banterlona (8) vs (9) Tea & Busquets 19:15
Advancenet (10) vs (0) One 2 19:15
Balotelitubbies (7) vs (13) Hoistaz 20:00
Untouchables vs TPAS 20:00
Crawford Coaches (8) vs (12) Ziggy Ziggy 20:45
Glamour Boys (9) vs (0) Balcony Boys 20:45
Evolution (10) vs (0) Imperial Impingis 21:30
Randpark OG (10) vs (0) Who We Playing 21:30
Round 17 - Wed, 26 Sep 2018
Balcony Boys (10) vs (10) Young Boys 18:30
Almestars (0) vs (10) Evolution 18:30
Team FSU (4) vs (9) Advancenet 19:15
FC. Banterlona (14) vs (6) FC Zelaas 19:15
Who We Playing (0) vs (10) Untouchables 20:00
Hoistaz (6) vs (12) Randpark OG 20:00
TPAS (0) vs (10) Glamour Boys 20:45
Imperial Impingis (4) vs (6) Crawford Coaches 20:45
One 2 (0) vs (10) Tea & Busquets 21:30
Ziggy Ziggy (10) vs (0) Balotelitubbies 21:30
Round 18 - Wed, 03 Oct 2018
Almestars (0) vs (10) One 2 18:30
FC Zelaas (11) vs (12) Young Boys 18:30
Imperial Impingis (9) vs (8) Team FSU 19:15
FC. Banterlona (2) vs (2) Advancenet 19:15
Who We Playing (10) vs (0) Tea & Busquets 20:00
Hoistaz (10) vs (0) TPAS 20:00
Crawford Coaches (1) vs (15) Untouchables 20:45
Balotelitubbies (10) vs (11) Randpark OG 20:45
Ziggy Ziggy (9) vs (5) Balcony Boys 21:30
Evolution (2) vs (2) Glamour Boys 21:30
Round 19 - Wed, 10 Oct 2018
Who We Playing (0) vs (10) Young Boys 18:30
Almestars (0) vs (10) Balotelitubbies 18:30
Balcony Boys (5) vs (17) One 2 19:15
Hoistaz (2) vs (8) Glamour Boys 19:15
TPAS (0) vs (10) Advancenet 20:00
FC. Banterlona (11) vs (4) Crawford Coaches 20:00
Ziggy Ziggy (0) vs (0) Untouchables 20:45
Imperial Impingis (10) vs (0) Randpark OG 20:45
Team FSU (11) vs (16) Tea & Busquets 21:30
FC Zelaas (8) vs (14) Evolution 21:30