2018 Wednesday 1

Powered by:
Wononwon.com
Competitor Pl W D L GF GA GD +/- Pts
Evolution 18 16 1 1 211 59 152 0 49
Randpark OG 18 15 1 2 240 86 154 0 46
Glamour Boys 18 15 0 3 177 70 107 0 45
Untouchables 18 12 1 5 160 87 73 0 37
Imperial Impingis 18 11 1 6 201 104 97 0 34
Ziggy Ziggy 18 11 1 6 172 118 54 0 34
FC. Banterlona 18 10 1 7 150 130 20 0 31
Young Boys 18 9 2 7 146 114 32 0 29
Advancenet 18 9 2 7 113 98 15 0 29
Crawford Coaches 18 9 1 8 117 156 -39 0 28
Tea & Busquets 18 9 0 9 116 132 -16 0 27
Kepe Kepe Bora 18 7 4 7 130 114 16 0 25
Almestars 18 8 1 9 135 138 -3 0 25
Fleishmonster 18 7 1 10 109 148 -39 0 22
FC Zelaas 18 5 0 13 109 177 -68 0 15
Team FSU 18 5 0 13 101 183 -82 0 15
Balotelitubbies 18 4 2 12 95 180 -85 0 14
Who We Playing 18 4 1 13 87 155 -68 0 13
Balcony Boys 18 2 0 16 67 224 -157 0 6
OpenMindz FC 18 2 0 16 48 211 -163 0 6
Round 1 - Wed, 10 Jan 2018
Imperial Impingis (21) vs (1) FC Zelaas 00:30
Fleishmonster (11) vs (6) Who We Playing 01:15
Evolution (10) vs (0) Almestars 18:30
Tea & Busquets (10) vs (0) Team FSU 19:15
Advancenet (10) vs (0) Young Boys 20:00
Glamour Boys (10) vs (0) Ziggy Ziggy 20:45
FC. Banterlona (12) vs (7) Balcony Boys 21:30
Untouchables (7) vs (7) Crawford Coaches 22:15
Kepe Kepe Bora (5) vs (5) Balotelitubbies 23:00
OpenMindz FC (0) vs (10) Randpark OG 23:45
Round 2 - Wed, 17 Jan 2018
Evolution (10) vs (0) Tea & Busquets 00:30
Team FSU (0) vs (10) Advancenet 01:15
Who We Playing (10) vs (0) Almestars 18:30
Balcony Boys (4) vs (8) Fleishmonster 19:15
Randpark OG (15) vs (6) FC. Banterlona 20:00
Balotelitubbies (10) vs (0) OpenMindz FC 20:45
Crawford Coaches (9) vs (5) Kepe Kepe Bora 21:30
FC Zelaas (3) vs (9) Untouchables 22:15
Ziggy Ziggy (0) vs (10) Imperial Impingis 23:00
Young Boys (0) vs (10) Glamour Boys 23:45
Round 3 - Wed, 24 Jan 2018
Fleishmonster (0) vs (10) Randpark OG 00:30
Who We Playing (8) vs (3) Balcony Boys 01:15
Tea & Busquets (10) vs (0) Almestars 18:30
Advancenet (4) vs (11) Evolution 19:15
Glamour Boys (10) vs (0) Team FSU 20:00
Imperial Impingis (10) vs (0) Young Boys 20:45
Untouchables (10) vs (0) Ziggy Ziggy 21:30
Kepe Kepe Bora (10) vs (0) FC Zelaas 22:15
OpenMindz FC (0) vs (10) Crawford Coaches 23:00
FC. Banterlona (10) vs (0) Balotelitubbies 23:45
Round 4 - Wed, 31 Jan 2018
Crawford Coaches (10) vs (0) Almestars 18:30
Young Boys (7) vs (0) Balcony Boys 18:30
Tea & Busquets (14) vs (4) FC. Banterlona 19:15
Advancenet (10) vs (0) OpenMindz FC 19:15
Ziggy Ziggy (3) vs (24) Randpark OG 20:00
Glamour Boys (9) vs (7) Kepe Kepe Bora 20:00
Team FSU (10) vs (5) Who We Playing 20:45
Imperial Impingis (9) vs (12) Untouchables 20:45
FC Zelaas (8) vs (10) Balotelitubbies 21:30
Evolution (18) vs (0) Fleishmonster 21:30
Round 5 - Wed, 07 Feb 2018
Advancenet (12) vs (4) Almestars 18:30
Kepe Kepe Bora (5) vs (12) Young Boys 18:30
Glamour Boys (5) vs (6) Tea & Busquets 19:15
Fleishmonster (4) vs (10) Crawford Coaches 19:15
Imperial Impingis (4) vs (10) Evolution 20:00
Who We Playing (16) vs (8) Balotelitubbies 20:00
Untouchables (10) vs (0) Team FSU 20:45
Balcony Boys (3) vs (39) Randpark OG 20:45
OpenMindz FC (3) vs (13) Ziggy Ziggy 21:30
FC. Banterlona (14) vs (8) FC Zelaas 21:30
Round 6 - Wed, 14 Feb 2018
Imperial Impingis (6) vs (7) Advancenet 18:30
FC. Banterlona (10) vs (6) Young Boys 18:30
Untouchables (10) vs (0) Tea & Busquets 19:15
OpenMindz FC (0) vs (15) Team FSU 19:15
Fleishmonster (10) vs (0) Ziggy Ziggy 20:00
Who We Playing (0) vs (10) FC Zelaas 20:00
Kepe Kepe Bora (5) vs (11) Evolution 20:45
Balcony Boys (10) vs (0) Crawford Coaches 20:45
Glamour Boys (0) vs (10) Almestars 21:30
Randpark OG (18) vs (5) Balotelitubbies 21:30
Round 7 - Wed, 21 Feb 2018
Young Boys (12) vs (4) Untouchables 18:30
Tea & Busquets (12) vs (5) Advancenet 18:30
Balcony Boys (7) vs (10) Almestars 19:15
FC Zelaas (9) vs (5) OpenMindz FC 19:15
Crawford Coaches (9) vs (6) FC. Banterlona 20:00
Ziggy Ziggy (10) vs (3) Kepe Kepe Bora 20:00
Randpark OG (12) vs (3) Who We Playing 20:45
Evolution (4) vs (5) Glamour Boys 20:45
Balotelitubbies (7) vs (7) Fleishmonster 21:30
Team FSU (8) vs (10) Imperial Impingis 21:30
Round 8 - Wed, 28 Feb 2018
Balotelitubbies (6) vs (12) Almestars 18:30
Young Boys (12) vs (3) Fleishmonster 18:30
Team FSU (0) vs (10) FC. Banterlona 19:15
Advancenet (3) vs (8) Untouchables 19:15
Crawford Coaches (6) vs (26) Randpark OG 20:00
FC Zelaas (11) vs (5) Balcony Boys 20:00
Ziggy Ziggy (9) vs (3) Who We Playing 20:45
Glamour Boys (5) vs (4) Imperial Impingis 20:45
Evolution (21) vs (2) OpenMindz FC 21:30
Tea & Busquets (8) vs (13) Kepe Kepe Bora 21:30
Round 9 - Wed, 07 Mar 2018
Imperial Impingis (12) vs (3) Almestars 18:30
Who We Playing (4) vs (4) Young Boys 18:30
Untouchables (2) vs (7) Glamour Boys 19:15
FC. Banterlona (7) vs (13) Evolution 19:15
Kepe Kepe Bora (7) vs (7) Advancenet 20:00
Fleishmonster (8) vs (14) Team FSU 20:00
OpenMindz FC (10) vs (0) Tea & Busquets 20:45
Randpark OG (12) vs (4) FC Zelaas 20:45
Balcony Boys (4) vs (27) Ziggy Ziggy 21:30
Balotelitubbies (5) vs (10) Crawford Coaches 21:30
Round 10 - Wed, 14 Mar 2018
Advancenet (3) vs (5) Glamour Boys 01:15
Balotelitubbies (11) vs (4) Balcony Boys 18:30
Crawford Coaches (4) vs (2) Who We Playing 19:15
Tea & Busquets (10) vs (12) Imperial Impingis 20:00
Randpark OG (0) vs (10) Almestars 20:45
FC Zelaas (6) vs (8) Fleishmonster 20:45
Ziggy Ziggy (18) vs (4) FC. Banterlona 21:30
Young Boys (14) vs (1) OpenMindz FC 22:15
Team FSU (0) vs (10) Kepe Kepe Bora 23:00
Evolution (9) vs (8) Untouchables 23:45
Round 12 - Wed, 28 Mar 2018
FC Zelaas (0) vs (10) Almestars 18:30
Young Boys (14) vs (3) Balotelitubbies 18:30
Ziggy Ziggy (10) vs (0) Crawford Coaches 19:15
Evolution (10) vs (0) Balcony Boys 19:15
Tea & Busquets (10) vs (5) Who We Playing 20:00
Advancenet (7) vs (3) Fleishmonster 20:00
Team FSU (10) vs (20) Randpark OG 20:45
Glamour Boys (10) vs (0) FC. Banterlona 20:45
Imperial Impingis (20) vs (1) OpenMindz FC 21:30
Untouchables (0) vs (10) Kepe Kepe Bora 21:30
Round 13 - Wed, 04 Apr 2018
Kepe Kepe Bora (16) vs (13) Almestars 18:30
Crawford Coaches (6) vs (14) Young Boys 18:30
Randpark OG (0) vs (10) Evolution 19:15
FC Zelaas (6) vs (17) Ziggy Ziggy 19:15
FC. Banterlona (7) vs (10) Imperial Impingis 20:00
Who We Playing (2) vs (9) Advancenet 20:00
OpenMindz FC (4) vs (23) Untouchables 20:45
Fleishmonster (4) vs (20) Glamour Boys 20:45
Balcony Boys (10) vs (0) Tea & Busquets 21:30
Balotelitubbies (0) vs (10) Team FSU 21:30
Round 15 - Wed, 18 Apr 2018
OpenMindz FC (4) vs (17) Almestars 18:30
Ziggy Ziggy (14) vs (7) Young Boys 18:30
Who We Playing (4) vs (18) Imperial Impingis 19:15
Crawford Coaches (4) vs (20) Evolution 19:15
Fleishmonster (3) vs (10) Untouchables 20:00
Randpark OG (8) vs (4) Advancenet 20:00
FC. Banterlona (10) vs (6) Kepe Kepe Bora 20:45
FC Zelaas (14) vs (8) Team FSU 20:45
Balcony Boys (2) vs (25) Glamour Boys 21:30
Balotelitubbies (0) vs (10) Tea & Busquets 21:30
Round 16 - Wed, 25 Apr 2018
Young Boys (8) vs (8) Almestars 18:30
Advancenet (2) vs (8) Balotelitubbies 18:30
Team FSU (0) vs (10) Ziggy Ziggy 19:15
Imperial Impingis (18) vs (3) Balcony Boys 19:15
Evolution (16) vs (3) FC Zelaas 20:00
Tea & Busquets (16) vs (9) Crawford Coaches 20:00
Glamour Boys (6) vs (10) Randpark OG 20:45
OpenMindz FC (0) vs (10) FC. Banterlona 20:45
Untouchables (8) vs (5) Who We Playing 21:30
Kepe Kepe Bora (0) vs (10) Fleishmonster 21:30
Round 17 - Wed, 02 May 2018
Randpark OG (16) vs (7) Imperial Impingis 18:30
Young Boys (20) vs (5) Team FSU 18:30
Crawford Coaches (5) vs (7) Advancenet 19:15
FC Zelaas (10) vs (0) Tea & Busquets 19:15
Balotelitubbies (6) vs (9) Glamour Boys 20:00
Ziggy Ziggy (9) vs (9) Evolution 20:00
FC. Banterlona (10) vs (0) Almestars 20:45
Balcony Boys (0) vs (10) Untouchables 20:45
Fleishmonster (10) vs (0) OpenMindz FC 21:30
Who We Playing (0) vs (10) Kepe Kepe Bora 21:30
Round 18 - Wed, 09 May 2018
Team FSU (8) vs (24) Almestars 18:30
Evolution (10) vs (3) Young Boys 18:30
Advancenet (9) vs (5) FC Zelaas 19:15
Kepe Kepe Bora (10) vs (2) Balcony Boys 19:15
Imperial Impingis (18) vs (4) Balotelitubbies 20:00
Untouchables (6) vs (9) Randpark OG 20:00
Tea & Busquets (10) vs (9) Ziggy Ziggy 20:45
FC. Banterlona (14) vs (4) Fleishmonster 20:45
Glamour Boys (14) vs (6) Crawford Coaches 21:30
OpenMindz FC (7) vs (8) Who We Playing 21:30
Round 19 - Wed, 16 May 2018
Fleishmonster (6) vs (10) Almestars 18:30
Young Boys (10) vs (0) Tea & Busquets 18:30
Balcony Boys (0) vs (10) OpenMindz FC 19:15
Crawford Coaches (5) vs (4) Imperial Impingis 19:15
Who We Playing (6) vs (12) FC. Banterlona 20:00
FC Zelaas (5) vs (16) Glamour Boys 20:00
Randpark OG (0) vs (0) Kepe Kepe Bora 20:45
Ziggy Ziggy (10) vs (0) Advancenet 20:45
Balotelitubbies (2) vs (14) Untouchables 21:30
Team FSU (5) vs (9) Evolution 21:30
Round 11 - Wed, 23 May 2018
Untouchables (9) vs (4) Almestars 18:30
Randpark OG (11) vs (3) Young Boys 18:30
OpenMindz FC (1) vs (11) Glamour Boys 19:15
FC. Banterlona (4) vs (4) Advancenet 19:15
Balcony Boys (3) vs (8) Team FSU 20:00
Balotelitubbies (5) vs (13) Ziggy Ziggy 20:00
Kepe Kepe Bora (8) vs (8) Imperial Impingis 20:45
Who We Playing (0) vs (10) Evolution 20:45
Fleishmonster (10) vs (0) Tea & Busquets 21:30
Crawford Coaches (7) vs (6) FC Zelaas 21:30
Round 14 - Wed, 30 May 2018
Young Boys vs FC Zelaas 18:30
Team FSU vs Crawford Coaches 18:30
Ziggy Ziggy vs Almestars 19:15
Advancenet vs Balcony Boys 19:15
Evolution vs Balotelitubbies 20:00
Untouchables vs FC. Banterlona 20:00
Tea & Busquets vs Randpark OG 20:45
Glamour Boys vs Who We Playing 20:45
Imperial Impingis vs Fleishmonster 21:30
Kepe Kepe Bora vs OpenMindz FC 21:30