2018 Tuesday 2

Powered by:
Wononwon.com
Competitor Pl W D L GF GA GD +/- Pts
Scorpions FC 17 16 1 0 185 64 121 0 49
Living Legends 16 13 2 1 189 65 124 0 41
Ballers 16 12 0 4 152 88 64 0 36
Punishers FC 17 11 1 5 143 88 55 0 34
Snorting Lisbon 16 9 0 7 129 148 -19 0 27
Bema FC 16 8 1 7 124 114 10 0 25
Fury Fourways 17 8 0 9 135 134 1 0 24
Siyabangena FC 16 7 1 8 86 114 -28 0 22
Bredwinaz 13 6 3 4 100 91 9 0 21
Panti Droppa 17 7 0 10 136 128 8 0 21
Ma Gents FC 16 7 0 9 102 111 -9 0 21
Coach Tim & The Boys 17 7 0 10 95 127 -32 0 21
Grassburn United 17 6 1 10 115 162 -47 0 19
Punishers V40+ 17 6 0 11 114 138 -24 0 18
Mapantsula 15 5 0 10 105 118 -13 0 15
Dirty Pigs 13 5 0 8 91 123 -32 0 15
Wolfpack 17 3 1 13 93 187 -94 0 10
Kicking It Old School 15 2 1 12 36 130 -94 0 7
Round 1 - Tue, 10 Apr 2018
Living Legends (23) vs (2) Coach Tim & The Boys 18:30
Kicking It Old School (10) vs (0) Punishers V40+ 19:15
Wolfpack (7) vs (9) Ma Gents FC 19:15
Scorpions FC (13) vs (8) Mapantsula 20:00
Snorting Lisbon (7) vs (19) Panti Droppa 20:00
Fury Fourways (12) vs (6) Grassburn United 20:45
Siyabangena FC (10) vs (0) Ballers 20:45
Bema FC (10) vs (0) Dirty Pigs 21:30
Bredwinaz (6) vs (9) Punishers FC 21:30
Round 2 - Tue, 17 Apr 2018
Living Legends (7) vs (4) Snorting Lisbon 18:30
Mapantsula (10) vs (6) Punishers V40+ 19:15
Coach Tim & The Boys (3) vs (8) Ma Gents FC 19:15
Ballers (11) vs (7) Dirty Pigs 20:00
Kicking It Old School (4) vs (6) Punishers FC 20:00
Grassburn United (6) vs (19) Panti Droppa 20:45
Scorpions FC (9) vs (7) Bema FC 20:45
Fury Fourways (8) vs (18) Bredwinaz 21:30
Siyabangena FC (13) vs (8) Wolfpack 21:30
Round 3 - Tue, 24 Apr 2018
Panti Droppa (10) vs (0) Kicking It Old School 18:30
Bema FC (10) vs (6) Punishers V40+ 19:15
Ma Gents FC (17) vs (3) Grassburn United 19:15
Bredwinaz (9) vs (9) Living Legends 20:00
Punishers FC (13) vs (5) Fury Fourways 20:00
Wolfpack (3) vs (20) Scorpions FC 20:45
Snorting Lisbon (7) vs (14) Siyabangena FC 20:45
Dirty Pigs (10) vs (0) Coach Tim & The Boys 21:30
Mapantsula (8) vs (9) Ballers 21:30
Round 5 - Tue, 08 May 2018
Ballers (13) vs (7) Coach Tim & The Boys 18:30
Wolfpack (7) vs (15) Punishers V40+ 19:15
Ma Gents FC (6) vs (8) Fury Fourways 19:15
Punishers FC (10) vs (0) Siyabangena FC 20:00
Mapantsula (13) vs (4) Grassburn United 20:00
Snorting Lisbon (7) vs (31) Bema FC 20:45
Bredwinaz (5) vs (5) Scorpions FC 20:45
Panti Droppa (0) vs (10) Living Legends 21:30
Dirty Pigs vs Kicking It Old School 21:30
Round 6 - Tue, 15 May 2018
Fury Fourways (4) vs (11) Dirty Pigs 18:30
Living Legends (4) vs (0) Ma Gents FC 19:15
Siyabangena FC (7) vs (4) Panti Droppa 19:15
Coach Tim & The Boys (2) vs (7) Punishers V40+ 20:00
Bema FC (7) vs (9) Bredwinaz 20:00
Kicking It Old School (12) vs (2) Mapantsula 20:45
Scorpions FC (11) vs (6) Punishers FC 20:45
Grassburn United (5) vs (16) Ballers 21:30
Wolfpack (4) vs (11) Snorting Lisbon 21:30
Round 7 - Tue, 22 May 2018
Ballers (10) vs (0) Kicking It Old School 18:30
Snorting Lisbon (8) vs (7) Punishers V40+ 19:15
Ma Gents FC (4) vs (12) Siyabangena FC 19:15
Punishers FC (3) vs (4) Bema FC 20:00
Mapantsula (10) vs (4) Fury Fourways 20:00
Bredwinaz (17) vs (6) Wolfpack 20:45
Panti Droppa (7) vs (9) Scorpions FC 20:45
Dirty Pigs vs Living Legends 21:30
Coach Tim & The Boys (0) vs (10) Grassburn United 21:30
Round 8 - Tue, 29 May 2018
Kicking It Old School (0) vs (10) Coach Tim & The Boys 18:30
Grassburn United (15) vs (9) Punishers V40+ 19:15
Bema FC (10) vs (6) Panti Droppa 19:15
Siyabangena FC (14) vs (5) Dirty Pigs 20:00
Scorpions FC (17) vs (4) Ma Gents FC 20:00
Living Legends (16) vs (3) Mapantsula 20:45
Wolfpack (2) vs (17) Punishers FC 20:45
Fury Fourways (9) vs (13) Ballers 21:30
Snorting Lisbon (12) vs (13) Bredwinaz 21:30
Round 9 - Tue, 05 Jun 2018
Ballers (8) vs (9) Living Legends 18:30
Panti Droppa (15) vs (0) Wolfpack 19:15
Ma Gents FC (7) vs (8) Bema FC 19:15
Bredwinaz (8) vs (0) Punishers V40+ 20:00
Coach Tim & The Boys (0) vs (10) Fury Fourways 20:00
Punishers FC (7) vs (9) Snorting Lisbon 20:45
Dirty Pigs (2) vs (10) Scorpions FC 20:45
Mapantsula (10) vs (0) Siyabangena FC 21:30
Grassburn United (10) vs (0) Kicking It Old School 21:30
Round 10 - Tue, 12 Jun 2018
Wolfpack (6) vs (14) Living Legends 18:30
Bema FC (6) vs (6) Siyabangena FC 19:15
Ma Gents FC (6) vs (11) Ballers 19:15
Scorpions FC (15) vs (0) Punishers V40+ 20:00
Bredwinaz (5) vs (5) Kicking It Old School 20:00
Snorting Lisbon (10) vs (9) Fury Fourways 20:45
Punishers FC (14) vs (4) Grassburn United 20:45
Panti Droppa (0) vs (10) Coach Tim & The Boys 21:30
Dirty Pigs vs Mapantsula 21:30
Round 11 - Tue, 19 Jun 2018
Kicking It Old School (0) vs (10) Fury Fourways 18:30
Ma Gents FC (9) vs (10) Snorting Lisbon 19:15
Dirty Pigs (0) vs (10) Wolfpack 19:15
Panti Droppa (0) vs (10) Bredwinaz 20:00
Coach Tim & The Boys (10) vs (0) Siyabangena FC 20:00
Mapantsula (5) vs (8) Bema FC 20:45
Ballers (5) vs (10) Scorpions FC 20:45
Punishers FC (9) vs (11) Punishers V40+ 21:30
Grassburn United (5) vs (21) Living Legends 21:30
Round 12 - Tue, 26 Jun 2018
Snorting Lisbon (13) vs (6) Dirty Pigs 18:30
Living Legends (17) vs (5) Kicking It Old School 19:15
Bredwinaz vs Ma Gents FC 19:15
Fury Fourways (3) vs (11) Punishers V40+ 20:00
Siyabangena FC (0) vs (10) Grassburn United 20:00
Scorpions FC (9) vs (6) Coach Tim & The Boys 20:45
Wolfpack (7) vs (14) Mapantsula 20:45
Bema FC (0) vs (10) Ballers 21:30
Punishers FC (10) vs (0) Panti Droppa 21:30
Round 13 - Tue, 03 Jul 2018
Panti Droppa (11) vs (7) Punishers V40+ 18:30
Ma Gents FC (6) vs (5) Punishers FC 19:15
Coach Tim & The Boys (6) vs (23) Bema FC 19:15
Dirty Pigs vs Bredwinaz 20:00
Kicking It Old School (0) vs (10) Siyabangena FC 20:00
Mapantsula (4) vs (7) Snorting Lisbon 20:45
Grassburn United (0) vs (10) Scorpions FC 20:45
Ballers (15) vs (1) Wolfpack 21:30
Fury Fourways (5) vs (19) Living Legends 21:30
Round 14 - Tue, 10 Jul 2018
Scorpions FC (10) vs (0) Kicking It Old School 18:30
Living Legends (11) vs (5) Punishers V40+ 19:15
Panti Droppa (10) vs (0) Ma Gents FC 19:15
Siyabangena FC (0) vs (10) Fury Fourways 20:00
Bema FC (0) vs (10) Grassburn United 20:00
Wolfpack (0) vs (10) Coach Tim & The Boys 20:45
Punishers FC (13) vs (11) Dirty Pigs 20:45
Snorting Lisbon vs Ballers 21:30
Bredwinaz vs Mapantsula 21:30
Round 15 - Tue, 17 Jul 2018
Dirty Pigs (16) vs (13) Panti Droppa 18:30
Ma Gents FC (0) vs (10) Punishers V40+ 19:15
Living Legends (10) vs (0) Siyabangena FC 19:15
Mapantsula (3) vs (7) Punishers FC 20:00
Grassburn United (7) vs (7) Wolfpack 20:00
Ballers (10) vs (0) Bredwinaz 20:45
Fury Fourways (7) vs (9) Scorpions FC 20:45
Coach Tim & The Boys (8) vs (4) Snorting Lisbon 21:30
Kicking It Old School vs Bema FC 21:30
Round 16 - Tue, 24 Jul 2018
Ma Gents FC (10) vs (0) Dirty Pigs 18:30
Siyabangena FC (0) vs (10) Punishers V40+ 19:15
Scorpions FC (8) vs (4) Living Legends 19:15
Bema FC (0) vs (10) Fury Fourways 20:00
Punishers FC (4) vs (3) Ballers 20:00
Wolfpack (10) vs (0) Kicking It Old School 20:45
Panti Droppa (12) vs (7) Mapantsula 20:45
Snorting Lisbon (10) vs (0) Grassburn United 21:30
Bredwinaz (0) vs (10) Coach Tim & The Boys 21:30
Round 17 - Tue, 31 Jul 2018
Living Legends (10) vs (0) Bema FC 18:30
Dirty Pigs (9) vs (5) Punishers V40+ 19:15
Ballers (8) vs (7) Panti Droppa 19:15
Mapantsula (3) vs (6) Ma Gents FC 20:00
Siyabangena FC (0) vs (10) Scorpions FC 20:00
Coach Tim & The Boys (4) vs (5) Punishers FC 20:45
Fury Fourways (10) vs (5) Wolfpack 20:45
Grassburn United (10) vs (0) Bredwinaz 21:30
Kicking It Old School (0) vs (10) Snorting Lisbon 21:30
Round 4 - Tue, 07 Aug 2018
Bema FC (0) vs (10) Wolfpack 18:30
Ballers (10) vs (5) Punishers V40+ 19:15
Fury Fourways (11) vs (3) Panti Droppa 19:15
Grassburn United (10) vs (14) Dirty Pigs 20:00
Living Legends (5) vs (5) Punishers FC 20:00
Coach Tim & The Boys (7) vs (5) Mapantsula 20:45
Scorpions FC (10) vs (0) Snorting Lisbon 20:45
Kicking It Old School (0) vs (10) Ma Gents FC 21:30
Siyabangena FC vs Bredwinaz 21:30